KONST / Litografier / Färglitografi 9344347
nr 934 4347
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), EA-upplaga (konstnärens exemplar), signerad, motivet: 29x23
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 januari 2015
kl 20:47:38
12/1 10:24:59
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg